Jeszcze więcej radości od HARIBO! Nowości produktowe 2021


Jeszcze więcej radości od HARIBO! Nowości produktowe 2021
2021-03-26
HARIBO to synonim żelek. Złote Misie, Starmix, Happy Cola czy pianki Chamallows to produkty doskonale znane wszystkim wielbicielom żelek i pianek. Wraz z 2021 HARIBO rozszerza swoją ofertę i wprowadza nowości. Będzie jeszcze smaczniej i bardziej różnorodnie!

HARIBO Wummis w kwaśnym wydaniu
Popularne żelki-dżdżownice teraz dostępne są także w nowej wersji. Kwaśna posypka dodała im charakteru! HARIBO Wummis Kwaśne nadal pozostają miękkie, owocowe i kolorowe, ale zyskały jeszcze ciekawszy smak. Teraz zaskoczą Cię na dłużej! Skosztuj z radością!

Przeczytaj również:


HARIBO Miami Kwaśne – orzeźwiający smak, wegański skład

Smak radości HARIBO dostępny jest teraz także w wersji wege. HARIBO Miami Kwaśne ucieszą nie tylko wegan, ale wszystkich wielbicieli słodkości HARIBO. Te owocowe żelki mają formę tęczowych pasków w super kwaśnej posypce. Jesteś weganinem i uwielbiasz żelki? Wybierz HARIBO Miami Kwaśne z certyfikatem VEGAN. Ciesz się wyjątkowym smakiem bez ograniczeń!


HARIBO Squidgies - prawdziwa radość dla dzieci i dorosłych!

Nowe żelki HARIBO Squidgies mają unikalny kształt zabawnych kosteczek. W jednym opakowaniu znajdziesz je w sześciu wariantach. To wyjątkowo smaczna ekipa! Miękka konsystencja i pyszne – owocowe oraz mleczne – smaki, dają jeszcze więcej radości! Ucieszą dużych i małych wielbicieli HARIBO.

Spróbuj i podziel się z bliskimi!Nadesłał:

Anna1

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl