Moda dziękuje kinu: Wrocław Fashion Outlet rozda bilety na Nowe Horyzonty


Moda dziękuje kinu: Wrocław Fashion Outlet rozda bilety na Nowe Horyzonty
2018-07-11
Kochasz kino? Nie wyobrażasz sobie nie wziąć udziału w nadchodzącej 18. edycji festiwalu filmowego Nowe Horyzonty, ale nie wiesz, czy uda Ci się upolować wymarzone bilety? Dzięki Wrocław Fashion Outlet masz szansę wygrać je jeszcze przed startem oficjalnej sprzedaży

– W naszych działaniach stawiamy na to, co wrocławskie i wyjątkowe – mówi Katarzyna Warzecha, marketing manager Wrocław Fashion Outlet. – Dlatego przystąpiliśmy do współpracy z jednym z najbardziej rozpoznawalnych projektów kulturalnych związanych z naszym miastem: Festiwalem Nowe Horyzonty. Wierzymy w swoisty związek mody i kina. Przez ponad sto lat srebrny ekran wykreował wiele modowych trendów i ikon stylu. Dlatego nasza współpraca jest swoistym hołdem składanym sztuce filmowej przez świat mody. Oprócz zaangażowania się w promocję stolicy Dolnego Śląska i niezwykłej idei festiwalu mamy także dla wszystkich miłośników dobrego filmu niespodziankę.

Przeczytaj również:

 

Chociaż sprzedaż biletów ruszy dopiero 17 lipca, to Wrocław Fashion Outlet, jako tegoroczny sponsor Nowych Horyzontów, od 11 do 16 lipca rozda pół setki biletów na jedno z najważniejszych filmowych wydarzeń w tej części Europy. – Warto obserwować nasze profile na Facebooku i Instagramie, a także zapisać się do naszej bazy klientów VIP, bo za ich pośrednictwem będziemy szczegółowo informować o tym, jak zdobyć zaproszenie na pokaz – zachęca Katarzyna Warzecha.

 

Lipiec to gorący czas we Wrocław Fashion Outlet. Trwają tam wyprzedaże, podczas których zniżki sięgają do nawet – 80% od cen standardowych. Ponad 90 polskich i światowych marek, takich jak Guess, Marc O’Polo, Quiksilver, Adidas, Salomon czy Bytom, przygotowało specjalne rabaty, nie tylko z myślą o uczestnikach Festiwalu Nowe Horyzonty, którzy zjadą do stolicy Dolnego Śląska od 26 lipca do 5 sierpnia. Uczestnicy filmowej fiesty znajdą w swojej „wyprawce” m.in. zaproszenie na zakupy z dodatkową zniżką, a także wypoczną między seansami w specjalnej strefie relaksu, w której będzie czekać na nich będą kolejne niespodzianki. Współpraca z Festiwalem Nowe Horyzonty to kolejny element działań z zakresu społecznej odpowiedzialności największego outletu Polski południowo-zachodniej. Jej celem jest zachęcanie społeczności lokalnej do aktywnego spędzania czasu poza domem zgodnie z duchem smart living.Nadesłał:

a.piwek

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl