Targi „Zdrowy styl” w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała


2019-11-15
Badanie składu ciała, analiza kolorystyczna, badania trychologiczne, braffiting oraz inne atrakcje czekają na panie odwiedzające 16 listopada Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała. W programie bezpłatne konsultacje dietetyczne, stylizacyjne, spotkania z wizażystą i fryzjerem oraz sesje zdjęciowe.

Już wkrótce panie zainteresowane modą, wizażem i zdrowym stylem życia wezmą udział w targach w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała. Wydarzenie zgromadzi specjalistów z różnych dziedzin z branży beauty, którzy podzielą się swoją wiedzą. Na pytania odpowiedzą dietetyk, stylista, wizażysta, trycholog, fryzjer, kosmetolog oraz fotograf.

Przeczytaj również:

Podczas spotkań i konsultacji, które odbędą się w pasażu galerii handlowej panie będą miały okazję poznać zasady prawidłowego żywienia, dokonać analizy składu ciała czy dowiedzieć się, jak prawidłowo wykonywać profesjonalny makijaż. Styliści doradzą, jak dobierać kolory do rodzaju urody oraz stroje do rodzaju sylwetki oraz udzielą wskazówek z zakresu braffitingu. Chętni wykonają badanie cery oraz skóry głowy, które pomoże w doborze kosmetyków i właściwej pielęgnacji. Podczas targów odbędą się również sesje fotograficzne, podczas których fotograf będzie udzielać praktycznych wskazówek, jak pozować do zdjęć, aby osiągnąć najlepsze efekty. Uczestnicy targów będą mieli okazję zdobyć bony podarunkowe na konsultacje oraz karty podarunkowe.

Targi „Zdrowy styl” odbędą się 16 listopada w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała przy al. Bohaterów Monte Cassino 421. Konsultacje będą prowadzone od godz. 13.00 do 17.00. Wstęp bezpłatny!Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl