Nowa kampania perfum Elizabeth Arden White Tea


Nowa kampania perfum Elizabeth Arden White Tea
2019-07-29
W dniu 23 lipca rozpoczęła się nowa kampania promująca perfumy Elizabeth Arden White Tea, którą organizuje Sirowa Poland wraz z platformą wedding.pl. Media w kampanii zaplanował i zakupił Havas Media.
Przeczytaj również:

W ramach kampanii organizowany jest konkurs pt. „Find Your Moment z Elizabeth Arden White Tea” w zamkniętej grupie na FB Panny Młode – organizacja ślubu i wesela | Wedding PL. Uczestniczki konkursu mają za zadanie podzielić się swoim sposobem na romantyczny relaks oraz zrobić zdjęcie, na którym pokażą jak celebrują te chwile. Do wygrania w pierwszym etapie jest 400 miniatur perfum, a w drugim sesja zdjęciowa dla pary oraz perfumy. Konkurs jest promowany na portalu wedding.pl oraz na kanałach społecznościowych platformy – Facebook i Instagram. Poza konkursem na wedding.pl publikowane będą również materiały natywne.
 
Konkurs potrwa do 25 sierpnia, ale akcja promocyjna toczyć się będzie do jesieni, a w grudniu zostaną opublikowane zdjęcia z sesji fotograficznej zwycięzcy. Za media w kampanii odpowiada Havas Media oraz Socialyse, wyspecjalizowana w kontent marketingu agencja Havas Media Group. Kreacje przygotował portal wedding.pl.


Nadesłał:

PR Communication

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl